jazyková verze

info@artliner.cz
INFOLINKA: +420 608 710 832

Myšlenka mikropigmentace

Mikropigmentace (nazývaná také permanentní make-up) spočívá v zavedení pigmentu do pokožky s využitím elektronického zařízení, které používá jehlovou techniku. Zákrok trvalého make-upu umožňuje provést korekci tvaru obočí (slabého nebo nepravidelného), rtů (zvýraznění kontury nebo zesílení červené barvy rtů) a zdůraznění vzhledu očí (linky na dolním a/nebo horním víčku).

Permanentní make-up se používá také na zakrytí defektů pokožky vzniklých v důsledku úrazu nebo nemoci (v případě vitiliga retušování pigmentačních skvrn, kromě toho maskování jizev, obnovení nebo zdůraznění okraje prsní bradavky u žen po operaci prsu) zavedení barviva zvoleného vhodně podle barvy kůže. Po zákroku se pigment postupně vstřebává a zapojuje do přirozeného procesu regenerace pokožky, čímž se jeho intenzita jemně snižuje, ale je možné ji zvýšit při doplňujícím zákroku. Konečný efekt se udržuje v závislosti na typu a barvě kůže skóry do 5 let.

Permanentní make-up je obrovský přínos pro osoby, které nemají obočí v důsledku plešatosti, chemoterapie nebo genetických poruch, a také v případě nepravidelného, řídkého obočí, malých očí, bledých a/nebo příliš úzkých rtů. Je to také pohodlné řešení pro osoby, které chtějí trvalým způsobem korigovat svůj vzhled, např. z důvodu nedostatku času, problémů se zrakem nebo alergie na kosmetické přípravky, což jim ztěžuje provádění každodenního make-upu.

Pro další informace nás prosíme kontaktuje přímo.

Děkujeme.
ArtLiner™ Beauty International Group